Element vody

Element vody je v našem těle silně obsažen. To se skládá z 80% vody. Je spojen s druhou čakrou. Jestliže je element vody v harmonii, daří se snadno navazovat přátelství, cítit se uvolněně a spokojeně, být kreativní a nechat věci plynout. Bez vyvážení této čakry tělo není v harmonii a můžete se cítit unavení nebo bez energie.

Voda potřebuje proudit a přináší do našeho života pohyb. Jestliže neproudí, připomíná vody stojaté a váš život zrovna stagnuje pořád na stejném bodě.

Musíte se rozhýbat, aby voda ve vás opět proudila. Je vnímá a přináší emoce, které napomohou pochopit ostatní lidi. Ti, kteří patří k vodnímu elementu, jsou empatičtí, společenští, ale také mohou nechat i věci jen tak plynout.

Rádi byste se dozvěděli o dalších zajímavých tématech jako například módě, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, zvířatech či o tom co pro nás mají připravené hvězdy.

Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst zajímavosti a jaký je rozdíl mezi naším horoskopem a tím čínským nebo například jak vznikl velmi zajímavý minerál síra a na co vše kromě šperků se používá.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram