Známe aktuálně nejlepší knižní bestsellery, které se vyplatí si přečíst

Knižní bestsellery táhnout mnoho čtenářů a výjimkou nemusíte být ani vy. V tomto článku jsme si pro Vás vybrali několik takových, které by Vás mohly zajímat. Jedná se o bestsellery napříč žánry, takže si vybere opravdu každý, nejen ženy, ale i muži. Pohodlně se usaďte do křesla, otevřete si dobrý koňak nebo teplý čaj a začtěte se.

Josef Mareš: Moje případy z 1. oddělení

Tento výrazný bestseller, který napsal Martin Moravec, byste měli doma mít. Proč? Josef Mareš je nejznámější český kriminalista z Prahy, který dokázal vyřešit stovky nejhrůznějších vražd, o kterých se s Vámi nyní podělí. Knížka je psaná tak, že se dostanete do zákulisí vyšetřovatele. Josef Mareš zažil divoká devadesátá léta, má více než 30 let zkušeností a byl například u případu vytahování sudů z Orlické přehrady. Na výsleších měl taková jména jako Jonák, Mrázek nebo Roubal. Možná, že ho ale budete znát z případu pátrání po vrahovi Michala Velíška, reportéra TV NOVA. Je zajímavostí, že některým vrahům vařil kafe a choval se k nim velmi hezky, i když v sobě jimi pohrdal. Byla to součást vyšetřovací metody? Jedná se o autentickou výpověď muže, který je znalý pozadí zločinu. Tuto knížku si můžete koupit v rámci Knihy Dobrovský, lze využít i Knihy Dobrovský sleva.

Aristokratka pod palbou lásky

A zůstaneme u střelby, i když trochu jiné. Trochu z jiného soudku. Knížka Aristokratka pod palbou lásky je jeden z nejnovějších počinů spisovatele Evžena Bočka a jedná se už o šestý díl. Kdo má rád historické příběhy plné lásky, je zde správně. Marie III. přijíždí z královského výletu z Nizozemí a sebou si veze i milostnou šmodrchanici. Celý příběh se rozuzlí až na samotném konci knížky, takže se máte na co těšit. Milostných šmodrchanic je v knížce ale více a většinu z nich dokáže zaznamenat nizozemská televize. Tato sága se prodala již ve více než půl milionech výtisků a tímto dílem končí. Autor ale připouští, že se vydá ještě jeden díl, který předchází úplně všechny, o obsahu zatím mlží. Hlídejte si slevové kupony a ušetřete na tomto výtisku i některých dalších.

Osudné svědectví

Knížka Roberta Bryndzy pojednává o detektivovi Erice Fosterové, která se během večera prochází kolem svého domu v Blackheath a je rázem na místě činu. Někdo brutálně zavraždí Vicky Clarkeovou, která vedla podest o skutečných zločinech. Erica začne vyšetřovat tuto vraždu a zjistí, že Vicky chystala podcast o sexuálním predátorovi lovícím mladé studentky. Všechny poznámky i nahrávky z jejího bytu zmizely. Je tedy jasné, že pachatelem je člověk, který nechtěl být odhalen. Erika musí všechno přehodnotit a s novými indiciemi najít vraha, který by mohl znovu zaútočit. Kniha se stala velmi oblíbenou, a jak vidíte, je v ní opravdu, co číst.

Pavouk

Pavouk je další knížka, další díl spisovatele Larse Keplera. Příběh pojednává o tom, že před třemi roky dostala Saga Bauerová pohlednici, na které byl výhružný text o pistoli s devíti bílými kulkami. Na pohlednici je i informace, že může ženu zachránit jen Saga. Na jednom starém hřbitově se najde pytel s polorozpuštěnou mrtvolou a na místě je i bílá kulka. Pachatel dává šanci kriminalistům vraždění zastavit, pokud zvládnou rozluštit složité hádanky. Čím dál více jsou ale vyšetřovatelé zoufalí a uvažují, že se tento sériový vrah nedá zastavit. Jak to nakonec dopadne? Jsou lapeni v jeho síti? Tento bestseller je jedním z nejzáhadnějších, a pokud chcete vědět, jak případ dopadne, určitě si tuto knížku kupte a dočtěte až do konce. Rozhodně se od čtení nebudete moct odtrhnout, jak poutavý tento příběh je.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram