Chcete mít skvěle zařízenou kancelář? Co by v ní nemělo chybět?

Do kanceláře bychom si měli dát i věci, které nás na první dobrou možná nenapadnou. Každá pracovna a kancelář by měla být zařízena účelně, hezky, moderně a s ohledem na vaše potřeby. K tomu vám pomůže nábytek i praktické doplňky.

Usaďte se na kancelářské židli a dejte nohy o něco výš

To, že se usadíte do zdravé ergonomické kancelářské židle, je dnes již téměř samozřejmostí. Židle by měla být pevná, s nastavitelnou výškou sedátka, s dostatečně vysokou zádovou opěrkou, abyste si mohli opřít i hlavu, také by neměly chybět područky a kvalitní kolečka, která se vám hned nezničí. 

K židli bychom si měli koupit nízké stupátko, na které si při sezení položíme nohy. Tím nedojde k přiškrcení tepen pod koleny a vaše nohy jsou ve zdravé poloze. 

Dostatek úložných prostorů

Jak psací stoly se skříňkami nebo šuplíky, tak skříně, police a regály, jsou určeny k uložení všeho, co v kanceláři potřebujeme. Pokud máte menší místnost, je dobré využít i prostor nad stolem a umístit zde polici, do níž můžete skládat šanony nebo knížky či brožury, které potřebujete mít po ruce. 

Koupit můžete i počítačovou sestavu s regálem, která může být pro mnohé praktičtější, než klasický stůl. Bohatou nabídku různých psacích a kancelářských stolů najdete na sg-nabytek.cz.

Oblíbené jsou i komody, které jsou hezké a nabídnou místo na uložení nejrůznějších věcí, např. i reklamních předmětů vaší menší společnosti, kancelářské potřeby atd.  

Správné osvětlení

V kanceláři je důležité mít správné osvětlení. Všeobecně lze říci, že k výkonům nás probouzí bílé světlo. Proto se do kanceláří hodí spíš zářivky se studenou bílou. Bílá s nádechem žluté je vhodnější např. do kuchyňky nebo odpočinkové části kanceláře.

Na stole by neměla chybět lampička s nastavitelným světlem tak, aby vám vždy posvítila správně. 

Kvalitní nábytek nejen do kanceláře za příjemné ceny najdete na sg-nabytek.cz. Pojďte si vybrat.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram