Prstýnek chirurgická ocel je fantastický

Prstýnek chirurgická ocel je jedním slovem fantastický. I přesto, že jsem se s ním první dny poté, co mi ho snoubenec nasadil na ruku trochu sžívala, časem jsem si na něj zvykla a teď už vůbec nevím, že ho na své ruce mám. Prstýnek je velmi lehký, skvěle vypadá, je na něm naše vlastní heslo, které jsem si na můj snubní i náš zásnubní prsten nechali vyrýt, a kromě toho ten můj zdobí ještě řada decentních zirkonů, které společně dávají dohromady jedno velké a romantické srdce. Prstýnek se navíc líbí nejen mě, ale také mým kamarádkám, které mi ho dokonce závidí a také si podobný prsten přejí dostat od svých partnerů. 

Svatební prsteny vypadají skvostně 

Svatební prsteny máme rovněž vyrobeny z chirurgické oceli, což asi nikoho nepřekvapuje. Cena samotné naší svatby byla kromě jiného tak astronomicky drahá, že jsem ráda, že jsme s manželem ušetřili alespoň na špercích. Ovšem na kvalitě prstenů to nelze poznat. Jsou totiž tak dokonalé, že vypadají tak, jako by byly vyrobeny z pravého bílého zlata či ze stříbra. Rozdíl nelze poznat. Kromě jiného je faktem také to, že pokud se o šperky dokážete správně starat, odmění se vám dokonalým vzhledem a budou vám sloužit opravdu dlouhá léta. Tloušťka prstenů je navíc zhruba 1,5 mm. což je skvělé nejen pro dámy, které milují malé a lehké prsteny, ale také pro muže, kteří ne vždycky rádi nosí šperky. 


Vyberte to správné svatební oznámení pro váš velký den.


Svatební prsteny jsou odolné a drží si svůj vzhled

Svatební prstenyjsou jedinečně odolné a dokážou si také držet svůj osobitý vzhled. Já ty své dva prsteny z chirurgické oceli naprosto zbožňuji. Vypadají dokonale, jsou osobité a na ruce se stále třpytí jako nové. Nejen z tohoto důvodu jsem tyto snubní prsteny doporučila také své kamarádce, kterou čeká svatba a která má na ruce aktuálně snubní prsten z bílého zlata, který byl neuvěřitelně drahý, a přitom vypadá podobně, jako ten můj. Do snubních prstenů tedy již ani jeden z páru nechce investovat příliš mnoho peněz a raději si chtějí zařídit dokonalou svatbu včetně svatební hostiny.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram