Top restaurace na horách: Příjemná atmosféra a špičkové jídlo

Top restaurace na horách, to je rozhodně ta na Benecku. Nechte se okouzlit profesionálním servisem, skvělou atmosférou, a především perfektním jídlem. S kvalitními přísadami kuchaři dokážou kouzla.

Gastronomický zážitek

Top restaurace na horách je místem, kde vás čekají jídla připravena dle tradičních receptur, která jsou převedena do moderní prezentace. Nechte se překvapit některým ze skvělých jídel, stačí jen vyrazit do Benecka. Kuchaři využívají zejména lokální suroviny od místních pěstitelů a chovatelů. Suroviny jsou tak denně čerstvé a opravdu kvalitní, což umožňuje přípravu lahodných pokrmů. Díky otevřené kuchyni navíc můžete sledovat celý proces, jak vaše jídlo vzniká.

Krása Krkonoš

Restaurace se nachází mezi Vrchlabím a Jilemnicí. Nejenže tak můžete vyrazit za skvělým jídlem, ale také získat spoustu skvělých zážitků. Krkonoše jsou totiž perfektní volbou pro rodinný výlet, ovšem i romantiku ve dvou. Ať už se rozhodnete vyrazit s kýmkoliv, uvítá vás komfortní hotel, který patří k restauraci. Můžete si zde užít skvělou dovolenou plnou perfektního jídla a turistických zajímavostí a krás Krkonoš.

Pro každou příležitost

V restauraci můžete rovnou začít svůj den rozmanitou snídaní, či si zde užít oběd nebo večeři. Nechte se zlákat domácí zmrzlinou z lokálních surovin. Každý si zde přijde na své. Restaurace umožňuje připravit tabuli pro 4 až 80 osob uvnitř, s venkovní terasou je pak kapacita až 120 lidí. Nejenže tak můžete vyrazit na rodinný oběd, ale prostory se hodí i pro konání oslav, svateb či firemních akcí. Pokud hledáte soukromí, restaurace poskytne uzavřený salonek až pro 40 osob.

Benecká restaurace přivítá malé i velké dobrodruhy – jednoduše každého, kdo si chce vychutnat skvělé jídlo. Díky ubytování si zde můžete užít příjemnou dovolenou.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram