Sulforafan jako klíčová složka při snižování hmotnosti: Takto sestavený jídelníček vám pomůže shodit bez větší námahy

Když chcete shodit, dodat svému tělu potřebné složky, zdetoxikovat organismus, zkuste vsadit na jídelníček, jehož základní složkou bude sulforafan v přírodní podobě. Toto vám konečně pomůže dostat se do formy.

Pokud chcete mít krásné a zdravé tělo, klíčové je zaměřit se na svůj jídelníček. Ano, pohyb je velmi důležitý, ale dokud se nebudete zamýšlet nad tím, co do svého těla dáváte, můžete mít potíže. Zejména pokud se chcete přepracovat k vytoužené figure a dlouhodobě se vám to nedaří. Tehdy bude zřejmě problém právě to, co si dáváte na talíř.

Při eliminaci hmotnosti, detoxikaci organimzu je totiž mimořádně podstatné, z čehož se přísun vašich živin skládá. Ideální je pokud během období, kdy chcete shodit, přidáte do běžného jídelníčku potraviny bohaté na sulforafan.

Najdete ho především v brokolici, květáku, obsahuje ho i růžičkovou kapustu, červené, bílé zelí, či kedluben. Důležité je však konzumovat tyto potraviny v co nejpřirozenější formě, tedy vyhýbat se jejich tepelné úpravě, jelikož ta sulforafan ničí. Tato složka je extrémně citlivá na teplotu. Optimální je proto například čerstvou brokolici či zelí odšťavnit, čímž se buňky v zelenině přirozeně rozbijí a vy spotřebujete všechny důležité látky.

Příklad jídelníčku:
Snídaně: Čerstvá šťáva ze zelí, citrónů a jablek
Oběd: Losos s batátovým pyré a růžičkovou kapustou
Večeře: Čerstvý kedluben s rajčaty, mozzarelou a mikrobylinkami
Mohlo by vás zajímat: Lze zhubnout sexem jako při sportu? Prozradíme také sexuální polohu, při které spalujete nejvíc

Navíc nejenže vám taková strava pomůže vyhrát boj nad zbytečným ukládáním tuků, odvodní vás, ale funguje také jako účinná prevence proti onkologickým onemocněním, podporuje přirozené detoxikační procesy v buňkách či snižuje hladinu cukru v krvi. Zkuste se takto stravovat alespoň sedm dní. Již po takové krátké době, na sobě určitě uvidíte výsledky.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram