Tip-top koupelna. Tipy, jak v ní mít přehled a řád

Zorganizujte si koupelnu, aby v ní všechno mělo své místo a bylo po ruce.

1 Otevřené police

Z hlediska údržby nejsou něčím, co bychom v koupelně upřednostňovali, ale faktem také je, že v mnohém jsou nenahraditelné. Mít jednu či dvě takové police pro odložení parfémů či krémů denní potřeby je praktické. Upřednostněte vystavení vkusných flakonů.

2 Drobnosti v bezpečí

Hodinky, prsteny, náušničky, ale také hřebeny, sponky či vatové tamponky a paličky do uší…. Občas se povalují po okrajích umyvadel či na koupelnových skříňkách. Najděte jim místo v krásných dekoračních krabičkách či skleněných skleničkách s víčky.

3 Zázrak na počkání

Velice efektní a okamžitě rozpoznatelná změna nastane v koupelně po výměně nábytku. A řeč není jen o té vizuální. Chcete-li mít v koupelně pořádek, potřebujete mít přece kde všechny věci uložit. Vybírejte jej proto přesně podle potřeb.

Modern white bathroom with washbasin and houseplant scandinavian style. Bathroom in eco style

Zařizujeme koupelnu pro seniory: Prakticky a bezpečněZařizujeme koupelnu pro seniory: Prakticky a bezpečně
4 Správní organizace

Nejen počet zásuvek, skříněk a polic je tím, co je podstatné. Vnitřní organizace a uspořádání jsou velmi praktické. Pomocí různých integrovaných, ale také plastových či textilních organizérů dosáhnete iv hlubokých zásuvkách perfektního přehledu.

5 Směr koš

Máte v zásuvkách opravdu jen to, co používáte a potřebujete? Protože darmo budete mít spoustu odkládacích prostor či zásuvky s plnovýsuvem pro bezproblémovou dostupnost, pokud převážnou část místa bude zabírat množství zbytečností a kosmetika po záruce.


Tip redakce: poradíme Vám, jak vybrat pračku s předním plněním.


Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram