Oblíbená herečka přiznala terapeuta i trik na sociální sítě!

V té době nikdo nevěděl, že s čím bojuje. Sociální sítě představovaly velký zlom v komunikaci. Najednou jsme dokázali udržovat bližší kontakt s více lidmi a rozšířil se okruh našich známých.

Nikdo by v jejich začátcích nepředpokládal, jak se to všechno zvrtne a může to jít proti nám. Dnes už dříve hledáme rozumnou míru, jak se od nich odstřihnout, aby nám nekomplikovali život. Renée Zellweger k tomu používá užitečný trik, který prozradila svým fanouškům.

Po šesté bez mobilního telefonu
Krátce před pandemií si Renée Zellweger dopřála pětiletou pauzu, kterou potřebovala kvůli velkému psychickému zatížení. Z toho důvodu byla opatrná i na začátku pandemie. To první, nad čím musela získat kontrolu, bylo používání sociálních sítí. Nechtěla se zahlcovat řadou zpráv, které by narušovaly i její citové rozpoložení.

V rozhovoru pro časopis Harper`s Bazaar prozradila, že se v tomto období držela jednoho velmi důležitého pravidla. Po většinu dní už po šesté hodině večer nepoužívala mobilní telefon, aby nezašla i na sociální sítě.

Takto se před spaním uklidnila a nemyslela na negativní věci. Stejně tak jednoduchý trik může použít každá z nás. Stačí si vyhradit období, které bude věnováno jen vašemu soukromí a tehdy se nenecháte rušit ničím, co se děje ve virtuálním světě.

Během pandemie trávila volný čas zejména venku
Když herečka omezila čas strávený na sociálních sítích, musela si najít nějakou jinou zábavu, která by jí vyplnila tyto volné chvíle. Za srdce ji nakonec chytlo zahrádkářství. „Každý den jsem byla venku, něco jsem stavěla a něco jsem sázela. Příroda dělala co dělala a víte, veverky a já jsme bojovali. Říkala jsem si – proč jste tam vykopali tak velkou díru,“ vzpomíná na tuto dobu. Takovýmto způsobem se jí podařilo vyplnit nečekaně volný prostor, který si užívala. Její předchozí pauza od herectví skončila v roce 2019 a už krátce poté si vybrala další volno během pandemických lockdownů.

Co měla ráda na práci na zahrádce?
Renée se smíchem dodala, že každý den začínala s lopatou a vědrem v ruce. Zahradnicí se dobrovolně stala iz dalšího důvodu. Časem totiž přišla na to, že je díky tomu kreativnější. Příroda jí přinášela mnoho podnětů a podporovala její fantazii.

Byl tam úplný klid, nikdo a nic ji nerušilo, takže mohla být úplně ponořena do sebe. Když se podle ní věnuje práci a byznysu, to nepomáhá její kreativní stránce, proto během pandemie zažila podle jejích slov z tohoto hlediska jedno z nejlepších období.

Potřebovala pomoc terapeutů
Zellweger si dopřála pauzu v herectví kvůli tomu, že pomalu ztrácela motivaci a zejména byla již psychicky vytížena z neustálého tlaku veřejnosti. Novináři a fanoušci měli stále na přetřese i její soukromý život, což ji velmi zatěžovalo. Proto hned na začátku tohoto neplaceného volna vyhledala pomoc prvního terapeuta.

Pomocí něj se jí podařilo zjistit, že 99 procent svého života trávila na očích veřejnosti. Na soukromí jí tedy zůstával minimální prostor a toto byla jedna z prvních věcí, kterou musela změnit. Toto období bylo podle herečky jedno z jejích nejlepších a navíc jí pomohlo otevřít novou životní kapitolu, což už moc potřebovala.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram