Přemilí muž světa! Už nebude singly? Svatba s přítelkyní, která pro svůj věk vyvolala diskuse, má být na spadnutí

Herec Keanu Reeves je jedním z mála starých mládenců v Hollywoodu. Nyní se mu však konečně podařilo nalézt lásku, která to možná všechno změní. Paparazzi novinářům se jej totiž podařilo nachytat při jedné důležité události.

Titul nejmilejší muž světa!
Keanu Reeves už léta patří mezi favority ženského publika. Je charismatický, sexy a kromě toho je podle informací, které o něm kolují světem, i dobrým člověkem. A Keanu byl i podle Time 100 vyhlášen jedním z nejmilejších mužů světa. Herečka Carrie-Anne Moss, která hrála po jeho boku v Matrixu jako Trinity, o něm pro news 1 prozradila: „V tomto často nevlídném a mělkém světě dává můj přítel Keanu ostatním naději.“ Moss také řekla, že je známý svou laskavostí a štědrostí .

Bude se ženit? Keanu Reeves se zřejmě konečně odhodlal
Americkým fotografům se povedl velký úlovek. Při toulkách v ulicích Los Angeles nafotili herce Keanu Reevesa. Nevinné nákupy najednou nabraly na obrátkách, když se ocitl ve známém klenotnictví. Tam si delší dobu prohlížel šperky a jeden z nich nakonec také koupil. Prodavač mu tajemný dárek šel zabalit dozadu a poté ho už předal spokojenému herci.

Klenotnictví Irene Neuwirth je známo zejména díky výrobě luxusních prstenů. Hlavní část jejich nabídky tvoří zásnubní s drahými diamanty. Prodávají však také elegantní druhy se vzácnými kameny. Novinářům se nepodařilo zjistit, co konkrétně si nakonec herec vybral, ale s velkou pravděpodobností se rozhodl právě pro prsten pro svoji milovanou.

Velké nákupy před narozeninami
Reevesovy nákupy ihned způsobily velký rozruch. Fanoušci a média se totiž domnívají, že by se konečně mohl odhodlat k důležitému životnímu kroku. I když mu je 57 let, dosud se ještě neoženil. Proto už všichni netrpělivě očekávají, kdy se odhodlá požádat svou přítelkyni o ruku. Do Keanových tajných nákupů navíc zapadá i další důležitá věc. Jeho láska Alexandra, která v prvních momentech, jak se s ním ukázala, vyvolala vlnu diskusí, totiž oslavila narozeniny. A herec byl v klenotnictví právě těsně před jejím svátkem. A jak hezčí dárek by jí mohl dát jako žádost o ruku?

O svém soukromí mluví velmi nerad
Jak dopadly oslavy a jestli se v tajemném dárku z klenotnictví skutečně nacházel snubní prsten, není zatím jasné. Keanu Reeves totiž nepatří k těm celebritám, které by ochotně mluvily o svém soukromém životě. I když patří mezi velké hollywoodské hvězdy, přesto se snaží držet u země a nepotrpí si na žádných manýrech.

Proto si stejně velmi chrání své soukromí. Tak jako se nestaráme o osudy a rozhodnutí ostatních běžných lidí, rovněž nevidí důvod propírat své radosti a starosti na veřejnosti. Proto se ještě do médií nedostalo ani jeho oficiální vyjádření, které by rozlousklo tuto novou záhadu. Každopádně fanoušky by jistě zprávy o plánované svatbě potěšily.

Zdroj: Profimedia
Kdo je osudová žena Keanu Reevese?
Alexandra Grant randí s Keanu Reevesem čtyři roky. Narodila se v USA a je úspěšnou umělkyní. Známý párek se dříve znal několik let. Nejprve byli dobrými přáteli a později jejich vztah přerostl v lásku. V minulosti spolupracovali i při tvoření knih. Reeves psal text a Alexandra jej doplnila vlastními malbami.

Vždy si skvěle rozuměli, až se do sebe zamilovali. Tak jak to je hercovým zvykem, ani teď o své nové lásce nechtěl mluvit na veřejnosti. Pár tvořili už několik měsíců, když se začalo šeptat o jejich vztahu a poté se objevili na červeném koberci. Později musela Alexandra čelit nevhodné kritice.

Proč ale vyvolala diskuse?
Někteří lidé na ni veřejně útočili kvůli tomu, že si nechala šedivé vlasy, které jí předčasně zesively. No a tak, i když je ve skutečnosti od ní Keanu Reeves o devět let starší, na první pohled to tak nevypadá. Tehdy musela veřejně bránit své rozhodnutí nebarvit se a na její obranu se postavilo mnoho žen, které také bojují za přirozenou krásu.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram