Odešel nečekaně, uprostřed natáčení filmu: Hollywood truchlí, nešťastný vzkaz do nebe posílá i JLo – svět opustil další legendární herec

Svět obletěla velmi smutná zpráva. O život přišel americký filmový herec Ray Liotta, známý ze snímku Mafiáni, zahrál si i po boku Jennifer Lopez.

O život přišel herec Ray Liotta, co se mu stalo?
Ve věku 67 let zemřel ve čtvrtek americký herec Ray Liotta. Umělec skonal ve spánku v Dominikánské republice, kde natáčel film Dangerous Waters, informuje tisková agentura AFP. Celý Hollywood truchlí, protože známý a mimořádně oblíbený herec odešel opravdu docela nečekaně.

Hold svému zesnulému příteli vzdala mimo jiné známé tváře i zpěvačka a herečka Jennifer Lopez. Dvojice spolu hrála v kriminálním dramatu stanice NBC Shades of Blue v letech 2016 až 2018. Pamatujete si je spolu takhle?

„Ray byl můj partner v Shades of Blue… první, co mě napadlo je, že byl tak laskavý k mým dětem. Ray byl ztělesněním tvrdého chlapa, myslím, že právě to z něj udělalo takového poutavého herce, kterého jsme mohli vidět. Během těchto tří let jsme sdíleli několik intenzivních momentů na natáčení! Když jsem poprvé slyšel, že vzal práci v Shades of Blue, byla jsem nadšená a když jsme poprvé kráčeli, abychom zahráli naši první společnou scénu, přeskočila jiskra a vzájemný respekt a oba jsme věděli, že to bude dobré. Rádi jsme spolu hráli a měla jsem štěstí, že jsem s ním mohla pracovat a učit se od něho.Jako všichni umělci byl komplikovaný, upřímný, čestný a velmi emotivní.Ve svém herectví byl tak přístupný, kontaktní a vždy budu s láskou vzpomínat na naše společné chvíle. RIP RAY… Navždy si tě budu pamatovat. Posílám hodně lásky a síly tvé dceři Karsen, tvé rodině a všem blízkým,“ napsala velmi emotivní slova Jennifer Lopez.

O život přišel nečekaně, uprostřed natáčení ‚Dangerous Waters‘
Mnozí se zamýšlejí nad tím, co se herci vlastně stalo, protože byl během natáčení filmu a zemřel opravdu velmi nečekaně. Liotta byl v současnosti obsazen ještě ve více projektech a chtěl ve velkém pokračovat ve své herecké kariéře.

„Ray pracoval na projektu v Dominikánské republice s názvem ‚Dangerous Waters‘, skonal ve spánku. Zůstala po něm jeho dcera Karsen a jeho snoubenka Jacy Nittolo,“ řekla pro CNN jeho publicistka Jennifer Allen.

Kdo byl Ray Liotta?
Liotta se narodil ve městě Newark v americkém státě New Jersey v roce 1954. Již během studia herectví na Univerzitě v Miami účinkoval v několika muzikálech, později získal roli v telenovele Another World, ve které hrál v letech 1978-1981.

Na stříbrném plátně se poprvé představil v roce 1983 ve filmu The Lonely Lady. Jeho dalšími snímky jsou například Something Wild (1986), Hřiště snů (1989), Mafiáni (1990), Země policistů (1997), Navždy moje (1999), Hannibal (2001), Vzpoura v Seattlu (2007) či No Sudden Move 2021).

Pro Liottovu kariéru byl přelomovým zmíněný film Mafiáni v režii Martina Scorseseho, ve kterém účinkoval po boku Roberta De Nira a Joea Pesciho. Oscarový snímek je obecně považován za jeden z nejlepších filmů 20. století.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram