Nejdůležitější letní kousky, které vám nemohou chybět: Takto ze sebe uděláte bohyni

Léto je už tady a proto je na čase vyskládat si i ideální summer šatník. Dobrá zpráva je, že vám stačí pár kousků k tomu, abyste vypadali jako bohyně.

Během léta můžete ukázat svou ženskou stránku mnohem intenzivněji než kdy jindy. Nebojte se stylingy zdůrazňovat jemnost, tajemno a půvab. To vše jsou elementy, které opačné pohlaví ocení. Proto sáhněte po kouscích, které všechno toto podpoří.

Denimové jeansy a kaftan
Na první poslech možná pro někoho nesourodá kombinace, ale ve výsledku je opak pravdou. Sáhnete-li po klasických denimových šortkách a bílém tričku, či crop topu, skvěle při nich vynikne kaftan.

Je to jemné, rafinované, sexy a navíc dokážete každý kousek využít zvlášť. I variabilita jednotlivých prvků je podstatná, pokud chcete vytvořit nadčasový šatník na několik let.

Trička s nesmrtelnými pásky
Pásky k létu patří. Nosí se ve všech barevných kombinacích a nejkrásněji vyniknou na tričkách a minimalistických šatech. Jedná se o kousek, který využijete během celého roku, nejen v letní sezóně. Vezměte si jeansovou sukni či šortky, na podzim jako další vrstvu použijte sako. Efektivní a chic. Například Pařížanky tyto kombinace milují.

Šaty s florálními motivy
Tento kousek je stejně podstatný v letním šatníku jako obyčejné bílé šaty. Je doslova nezbytností. Zdůrazňuje ženský element, klasickou siluetu, hravost a eleganci v jednom. Takto vytvoříte nestárnoucí look, který bude žádán i další generace.

Nepřehlédněte: Louis Vuitton podzim/zima 2022/2023: Návrat k romantismu, svoboda je všechno, bez rozkazů a překážek

Nezapomínejte, že u těchto prvků je opravdu podstatné investovat do kvality, věnujte pozornost složení materiálů, jelikož díky tomu vám takové kousky vydrží mnohem déle.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram