Tipy a triky pro dokonalý prázdninový styling

Inspirujte se jednoduchými vlasovými stylingy, které zvládnete do pěti minut, ale budete díky nim vypadat opravdu kouzelně.

Letní účesy by měly mít jeden společný jmenovatel – jednoduchost. Pokud milujete simple účesy, které jsou hotové do pár minut, ale vypadají skvěle, nechte se inspirovat našimi tipy jako na ně. Opravdu je zvládnete do pár minut a budete s nimi chic iu vody.

SVĚŽE A CHIC

Toto je ideální pro všechny ženy, které mají rovné nebo jemně vlnité vlasy. Udělejte si pěšinku a v jedné části vlasů si zapleťte tenoučký cop.

Přečtěte si: Muži začínají stárnout o 10 let dříve než ženy: Jejich přitažlivost závisí na jedné důležité věci

Vezměte sponku, či kolíček a vzepněte spolu s copem vlasy vzhůru. Několik pramenů povytahujte, aby to působilo nedbale a ležérně, zafixujte jemným lakem a přidejte shimmer.

Klasický cop zvládne každý a pokud máte dlouhé vlasy, na léto je to perfektní účes. Hotový do minutky a mimořádně atraktivní. Nevažte ho však pevně, ale opět podpořte nedbalou eleganci a vneste do vlasů nový vítr. Což stáhněte barevným šátkem či hravou gumičkou a podpořte své ženskosti.

Šátek je na toto léto absolutně must have. Dáte-li si ji do vlasů, necháte prostor vyniknout své rebelské duši. Svažte ji pod vlasy a vytvořte tak krásný look, díky kterému vynikne linie vašeho obličeje.

Pár pramínků nechte volně poletovat, celkově to zjemní vzezření. Nemusíte ani fixovat, stačí olejíček do konečků, čímž dodáte své koruně krásy přirozený lesk.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram