Nejlepší oblečené celebrity posledního týdne: Na plné čáře bodovala Kate Middleton!

Kate byla hvězdou minulého týdne
Uplynulý týden, co se módy týče, se jednoznačně nesl pod taktovkou Kate Middleton. Během 4-denních oslav platinového jubilea královny Alžběty II. se vévodkyně z Cambridge předvedla v několika kouscích, přičemž každý z nich jí sedl jako by ho šili přímo na ni.

Manželka prince Williama během posledních dní dokázala, že jí právem patří status módní ikony. Ať už to byly citrónově žluté šaty od Emile Wickstead doplněné nádherným fascinátorem z dílny Philipa Treaceyho nebo bílý model značky Self Portrait, který sestával z kratičkého saka s páskem a dlouhé skládané sukně. V druhém případě si Kate vlasy upravila do vlnitých padavých lokní, čímž podtrhla svůj decentní vzhled obohacený o zářivý make-up a moderní oválné náušnice od Robinsona Pelhama.

Nejvíce pozornosti médií si získaly její bílé kabátové šaty od Alexandra McQueena, bílý a námořnický klobouk a diamantovo-safírové šperky jako doplněk. Bílá je v létě dokonalou alternativou neutrální černé. Působí lehce, decentně a svěže a tady to bylo krásně vidět. Precizní střih a kvalitní materiál ve spojení s bílou měly za výsledek ženskost v sofistikovaném pojetí.

Oslavy královny vévodkyně zakončila v šatech Stella McCartney v sytorůžovém odstínu s dlouhými balónovými rukávy. Zajímavým zde byl zejména detail skladu látky na vrchní části, který jim dodal na zajímavosti.

Britská královna Alžběta, princ William, Catherine, vévodkyně Kate, princezna Charlotte, princ Louis, princ Charles a Camilla, vévodkyně Camilla z Cornwallu stojí na balkoně během oslav platinového jubilea britské královny Alžběty II. Londýn, Spojené království – 5. června 2022

A aby to nebylo jen o jedné z vévodkyň, v bílých kabátových šatech s páskem od Diora přišla do Katedrály sv. Pavla na děkovnou bohoslužbu Meghan Markle po boku prince Harryho. Meghan vypadala v bílé stejně stylově jako její švagrová. Do detailů sladěné měla také doplňky: klobouk Stephen Jones a lodičky Dior, vše stejné barvy.

Na promo tour k filmu Jurrasic World: Dominion se dámské herecké obsazení rozhodlo jít cestou šťavnatých barev, což je na léto jako stvořené. Promítání začalo v Mexiku, kde se před blesky fotoaparátů postavili Bryce Dallas Howard, DeWanda Wise a Jeff Goldblum.

Bryce Dallas Howard
Bryce Dallas Howard měla na sobě modré modré šaty Alex Perry s hlubokým výstřihem, přičemž splývavý materiál nebyl až tak lichotivý k jejím ženským křivkám. Mnohem lépe vypadala během fotografování a tiskovky v Londýně. Křiklavé neonově zelené šaty s výraznými rameny a průstřihem v oblasti dekoltu jí sedly jak měly a byla v nich nepřehlédnutelná. Pozornému oku neušly ani její neutrální lodičky, které jí opticky prodloužily nohy.

DeWanda Wise
Na žlutou barvu, výrazná ramena, hluboký výstřih a značku Lanvin vsadila DeWanda Wise v první večer. I v jejím případě však šaty, které měla v Londýně, byly trefnější volbou. V milém modelu od Lanvin nabyla díky metalickým tečkám, rozšířenému spodnímu lemu a mini délce hravý nádech.

Sofia Vergara
Aktuálně je ideální čas na vklouznutí do něčeho stylového a pohodlného. Přesně tak, jak to udělala Sofia Vergara na udělování dětských cen Nickelodeon Kid’s Choice Awards 2022. Nečekaný detail ve formě asymetrických rukávů a zajímavě řešených kalhot dodal overalu Safiyaa jedinečný šmrnc. Nic není účinnější ženskou zbraní než rafinovanost.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram