Perfektní pleť, sexy figura a krásné vlasy díky infúzním koktejlům na počkání: Tyto terapie dostanou do formy každého

Krása vychází z nitra. To víme všechny. A není to jen o vyzařování, ale také tom, co svému organismu nabízíte. Občas je fajn podívat se na své tělo komplexně a tak k němu také přistupovat. Infuzní koktejly jsou k tomu jako stvořené. Víte, o co jde?

Známé tváře na tyto terapie nelze dopustit

Nejnovějším trendem nejen v beauty oblasti, ale také alternativní medicíně jsou IV terapie, tedy infuzní koktejly. Nitrožilně díky nim své tělo doslova napumpujete koktejlem minerálů, vitamínů a složek, které máte deficitní.

Přestože vitamínová léčba existuje již léta, aktuálně získává v maximální možné míře na popularitě. Nelze na ně dopustit Kendall Jenner, Chrissy Teigen, Rihanna či Hailey Biber. Sahají po nich vždy, když potřebují zvýšit hladinu energie, dosáhnout určitého duševního balance, či rozzářit pleť.

„IV THERAPY je série několika koktejlů, pomocí kterých můžete napomoci ozdravit své tělo, dodat mu potřebnou energii, potřebné vitamíny, naboostovat si imunitu či zlepšit stav pleti, vlasů, nehtů. Například Hydratation, tedy Hydratační vitamínový infuzní roztok je vhodný při stavech dehydratace, únavy a vyčerpání organismu. Koktejl aplikovaný intravenózně dodá tělu potřebnou hydrataci, energii, vitalitu, pomůže při zvýšené psychické a fyzické zátěži, uvolní svalstvo i napětí.

IV THERAPY je série několika balíčků, pomocí kterých můžete napomoci ozdravit své tělo

Můžete si zvolit koktejl podle aktuálního problému, který potřebujete řešit

ZDROJ IEM SPA
Můžete si zvolit koktejl podle aktuálního problému, který potřebujete řešit. Ať už chcete nastartovat imunitu, celkově zregenerovat organismus, pomoci své pokožce v boji proti stárnutí nebo zlepšit látkovou přeměnu pro tvorbu energie.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram