Nejznámější ikona krásy a sexapilu: Za pár týdnů oslaví 50-tku, na kterou vůbec nevypadá, tušíte, o koho jde?

Kolumbijská seriálová hvězda Sofia Vergara už o pár týdnů oslaví 50leté jubileum, ovšem při jejím sexapilu a vzezření se to nejeví jako pravda. Na herečku tak dokonale sedí ta nejpoužívanější fráze, že věk je jen číslo.

Zejména díky smyslu pro humor, lásce k rodině ik muži a práci je dnes Sofia Vergara sebevědomou, milovanou a úspěšnou ženou
Kolumbijská herečka zaujala zpočátku svojí krásou

Sofia Vergara vždy vypadala naprosto perfektně. Její krása a potenciál neunikl ani oku významného fotografa, který ji jako 17letou spatřil na pláži.

Zejména díky smyslu pro humor, lásce k rodině ik muži a práci je dnes Sofia Vergara sebevědomou, milovanou a úspěšnou ženou
Zejména díky smyslu pro humor, lásce k rodině ik muži a práci je dnes Sofia Vergara sebevědomou, milovanou a úspěšnou ženou

Následně přišla nabídka účinkování v reklamě na Pepsi, která Kolumbijec proslavila. Vergara tak nechala vysokou školu a začala si budovat kariéru.

Exotická kráska se objevila na vícero titulkách časopisů a ztvárnila několik filmových a seriálových rolí. Zdá se však, že ačkoli čas plyne pro každého stejně, herečka ho jakoby zastavila, když jí bylo třicet.

V první polovině července totiž oslaví padesátku, na kterou ale vůbec nevypadá. Tento fakt podtrhuje i série fotek v plavkách se zvířecím vzorem, které si Vergara zavěsila na svůj Instagram. Herečka ukázala bezvadnou figuru a hladkou opálenou pokožku. „Konečně víkend,“ napsala a dodala: „solecito“, což ve španělštině znamená „sluníčko“.

Hereččina postava rozhodně není výsledkem náhody. Právě naopak. Vergara dlouhá léta pravidelně cvičí, preferuje kombinaci kardia a silového tréninku, nebojí se zvedat činky či derapovat se závažím.

Se cvičením jde ruku v ruce strava. Jelikož si herečka velmi nerada odepírá jídlo, tak častokrát si pochutná i na zmrzlině, koláčcích či pečivu. Samozřejmě, všechno s mírou. Upřednostňuje menší porce, tak je pětkrát denně, přičemž si dává záležet na tom, aby měla zdravou a vyváženou stravu, která obsahuje správný poměr sacharidů, bílkovin, tuků a také vlákniny. Nemá však sebemenší problém odměnit se v podobě zmíněné zmrzliny či jiného pamlsku.

Důraz klade také na péči o pokožku. Kolumbijenka například od své dvacítky používá opalovací krém s kvalitním SPF faktorem, který jí poskytuje spolehlivou ochranu před působením slunečního záření a následným poškozením pokožky.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram