Svatba v Itálii? Udělejte si ji toto léto a účty vám proplatí!

Chystáte svatbu a milujete romantiku? Co může být romantičtější než svatba v Itálii, přímo ve Věčném městě či u moře, na pláži během západu slunce, nebo v jednom z těch útulných kamenných městeček na zeleném pahorku? Problém je, že takový obřad v Itálii by nestal málo. Nyní je zde ovšem skvělá možnost užít si nejkrásnější chvíle života na vysněném místě a zcela zdarma.

Italský region Lazio, ve kterém se nachází také metropole Řím, přišel s novou kampaní, která by měla stimulovat ekonomiku po pandemii. Párům, které se v regionu sezdají, nabízí podle CNN příspěvek až do výše 2000 eur.


Náš tip: Oznámení svatby od LarisDesign.


Nevíte, kam s penězi? Pořiďte si dovolenkovou vilu. Zde je top 10 míst, kde se vyplatí
Kampaň Nel Lazio Con Amore (V Laziu s láskou) rozdá zamilovaným dvojicím, které zde v roce 2022 zpečetí svou lásku, dohromady 10 milionů eur, které půjdou z prostředků na obnovu po pandemii.

Vítány jsou italské, ale i zahraniční páry. Webová stránka i formulář žádosti jsou však v italštině. A třeba spěchat, akce platí jen do vyčerpání rozpočtu 10 milionů.

Úspěšní žadatelé budou moci peníze využít na svatební výdaje jako květiny, kadeřnice, oblečení či obroučky nebo k pronájmu prostor nebo catering. Za 700 eur si můžete dokonce dopřát z grantu i svatební cestu.

Čekáte háček? Nuže…

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram